Realizujeme vašu predstavivosť
O spoločnosti Služby Referencie Fotogaléria Kontakt Aktuality Partneri

Profi Electric, s.r.o.
Žilinská 790/17
017 01 Považská Bystrica
Slovakia

Tel.:
+421 902 197 049

E-mail:
info@profielectric.sk

Copyright © 2014 profielectric.sk. Všetky práva vyhradené.

Sme mladá dynamicky rozvíjajúca sa firma, ktorá vznikla spojením šikovných mladých ľudí, ktorí nazbierali skúsenosti z praxe a po rokoch si založili vlastnú firmu. Zakladáme si na kvalitnej práci a korektnom vzťahu k zákazníkovi. Poznáme miestne osobitosti trhu, a preto dobre rozumieme potrebám našich zákazníkov. Jadro nášho podnikania tvorí montáž a predaj elektroinštalačného materiálu.

Cieľom tvorby elektroinštalácií je zabezpečenie vysokej spoľahlivosti realizovaných rozvodov, nakoľko je predpoklad že perióda výmeny káblových rozvodov býva spravidla veľmi dlhá z dôvodov vysokej prácnosti, vysokých nárokov na zásahy do štruktúry objektu a iné ťažkosti. Z toho dôvodu je tu snaha používať čo najkvalitnejšie materiály a špičkovú technológiu inštalácie ako je bezprašné drážkovanie, bezskrutkové spoje.

Komplexnou rekonštrukciou zákazník zvyšuje hodnotu svojho majetku a zároveň zvyšuje štandard bezpečnosti. Riešením novej inštalácie zákazník pretvára svoje predstavy v reálnu skutočnosť ktoré ocení on sám, ale aj jeho okolie.

Vykonávame elektromontáže priemyselných objektov, rodinných domov, polyfunkčných objektov, bytových spoločenstiev, panelákov a firiem.  Našou hlavnou činnosťou sú elektroinštalačné práce, slaboprúdy, oprava a montáž bleskozvodov a výroba rozvádzačov.

Elektromontáž

Hľadáte spoločnosť, ktorá Vám dokáže rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu zaviesť elektroinštaláciu v celom dome, byte, firme či priemyselnej budove? Ste na správnej adrese! Profi Electric, s.r.o. Vám ponúka svoje profesionálne služby! Tešíme sa na spoluprácu!

Kvalitné služby

Ponúkame široký výber elektroinštalačného materiálu renomovaných značiek LEGRAND, ABB, General Electric, MOELLER, OEZ, ETI, KANLUX, OMS, MODUS a ďalších. Tieto produkty sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a len u nás ešte lepšou cenou. Sortiment neustále rozširujeme a pohotovo reagujeme na každú Vašu požiadavku.

Elektroinštalačný materiál

Kto sme?

Podporujeme, sponzorujeme…

Klub Slovenských Turistov Manín Považská Teplá / Jilemnického jarná 25-ka

ROZPRÁVKOVÝ LES - Považská Bystrica

Súťaž varenia gulášov 2016 v obci Podvažie / Elektroinštalácia a LED osvetlenie na novom pódiu pri kultúrnom dome